پرش به محتوای اصلی

اخبار

پروژه نسخه الکترونیک و احراز هویت برخط در بانک ها، دستور کار کمیته کاری دولت الکترونیک استان یزد

پروژه نسخه الکترونیک و احراز هویت برخط در بانک ها، دستور کار کمیته کاری دولت الکترونیک استان یزد
در سومین نشست کمیته کاری توسعه دولت الکترونیک که به ریاست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد برگزار شد، وضعیت اجرای پروژه نسخه الکترونیک، سرویس های در دسترس و موضوع احراز هویت برخط در بانک های استان مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، محمدرضا پاکدل با توجه به موضوعات مطرح شده در جلسه پیشین کمیته کاری، گفت: هدف از برگزاری جلسات، ایجاد تعاملات بین دستگاهی و رفع مشکلات استان در توسعه دولت الکترونیکی است.

پاکدل با اشاره به وضعیت زیرساختی استان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تاکید رییس جمهور محترم در بسیج تمام امکانات دولت در زمینه توسعه دولت الکترونیک، افزود: برای سرعت بخشیدن به توسعه دولت الکترونیکی لازم است اطلاعات دستگاه های مختلف به اشتراک گذاشته شود.

در ادامه جلسه، موضوع احراز هویت بر خط مشتریان در بانک ها و گزارش اداره کل ثبت احوال در مورد کدرهگیری سامانه احراز هویت، مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای طرح در جلسه کارگروه استانی اخذ شد.
سپس دکتر توحیدی فر، مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به روند اجرای نسخه الکترونیکی و پیشرفت پروژه در استان، گفت: در حال حاضر 75 درصد نسخه های صادر شده در مطب های استان بصورت الکترونیکی است و استان یزد در اجرای این پروژه از استان های پیشرو است.

در پایان جلسه هر یک از حاضرین به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم جهت توسعه دولت الکترونیک در استان مخصوصا در حوزه سلامت الکترونیک اخذ شد.

گفتنی است، جلسه کمیته کاری توسعه دولت الکترونیک، با حضور محمدرضا پاکدل، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، دکتر توحیدی فر، مدیر درمان تامین اجتماعی استان، و نمایندگانی از سازمان تامین اجتماعی، استانداری، دادگستری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، ثبت احوال، بانک ملی، صدا و سیما، مخابرات منطقه، نظام صنفی رایانه ای، اداره کل پست و دانشگاه علوم و پزشکی، برگزار شد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۸
تعداد بازدید : ۲۹۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید