پرش به محتوای اصلی

اخبار

بسترسازی برای مشارکت پارک‌های علم و فناوری در تولید ثروت

بسترسازی برای مشارکت پارک‌های علم و فناوری در تولید ثروت
محمد جعفرصدیق، مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در بازدید از پارک علم و فناوری استان یزد، در نشست های جداگانه با شرکت های دانش بنیان و فعال حوزه فاوا استان دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات ضمن تشویق شرکت ها برای ورود به بورس، گفت: شرکت های فعال در حوزه فروش اینترنتی برای اعتماد و جلب رضایت مشتری خدمات پس از فروش را در اولویت های کار خود قرار دهند.

صدیق افزود: در سال‌های اخیر اقدامات گسترده‌ای برای افزایش سهم تولید دانش صورت گرفته و نخبگان، فعالان حوزه فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان از فرصت مناسبی برای ارتقاء فعالیت‌ها و تحول در تولید ثروت برخوردار شده‌اند.

وی در این بازدید، از شرکت‌های سافا، پذیرش ۲۴، نویان، طیف زمین، چادیشو، پارک علمی کودکان و نوجوانان و مرکز نوآوری دیدن کرد و از نزدیک با فعالیت های آنها آشنا شد.

گفتنی است، بازدید از پارک علم و فناوری یزد، در حاشیه سفر یک روزه، مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جهت شرکت در شانزدهمین نشست شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد و امضاء تفاهم نامه ایجاد واحد استانی شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال(تاد)، بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و استانداری یزد، صورت گرفت.

لازم به ذکر است، در این بازدید محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، محمدمهدی لطفی، رییس پارک علم و فناوری یزد، امیر جهانگرد، سرپرست پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک یزد، شهرام شکوهی، معاون فناوری و نوآوری پارک یزد، محمدجعفر صدیق را همراهی می کردند.
۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۰۱
تعداد بازدید : ۲۵۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید