پرش به محتوای اصلی

اخبار

بررسی وضعیت مشترکین خدمات xDSL و بهبودکیفیت اینترنت در استان یزد

بررسی وضعیت مشترکین خدمات xDSL و بهبودکیفیت اینترنت در استان یزد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد در جلسه کارگروه بررسی کیفیت خدمات xDSL با اشاره به تاکید وزیر محترم مبنی بر رفع مشکلات مشترکین اینترنت پر سرعت ثابت در کوتاه ترین زمان ممکن، هدف از این نشست را بررسی مشکلات مشترکین خدمات xDSL و همچنین بهبودکیفیت اینترنت در استان دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، نخستین جلسه کارگروه بررسی کیفیت خدمات xDSL استان یزد به ریاست محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با حضور اعضاء این کارگروه (اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه مرکزی، مخابرات منطقه یزد و شرکت های FCP فعال در استان) به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه، براتی معاون اداره کل تنظیم مقررات منطقه مرکزی ضمن تشریح فرایند ابلاغ شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور با شرکت مخابرات ایران و شرکت های دارای پروانه FCP در خصوص رفع مشکلات اینترنت پرسرعت ثابت، گزارشی در خصوص شکایات ثبت شده در سامانه ۱۹۵ نیز را ارائه کرد.

در پایان، پاکدل تاکید کرد، این جلسات به صورت مستمر و طبق زمانبندی تعیین شده برگزار و برای بهبود کیفیت خدمات و جلب رضایت مشترکین این سرویس ها، با تمام توان اقدام خواهد شد.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۵۵
تعداد بازدید : ۳۴۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید