پرش به محتوای اصلی

اخبار

استفاده از ظرفیت های پارک اقتصاد دیجیتال در جهت توسعه اقتصاد دیجیتال استان یزد

استفاده از ظرفیت های پارک اقتصاد دیجیتال در جهت توسعه اقتصاد دیجیتال استان یزد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، با توجه به ظرفیت بالای استان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، استفاده از ظرفیت های پارک اقتصاد دیجیتال را گام موثری در راستای رونق کسب و کارهای نوین و توسعه اقتصاد دیجیتال در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی استان دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، جلسه هماهنگی راه اندازی واحد استانی شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال پارک فاوا به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس پارک اقتصاد دیجیتال کشور، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندری یزد، رئیس پارک علم و فناوری یزد، به میزبانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید.

محمدرضا پاکدل، هدف از ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال را برقراری ارتباط شرکت ها، کارآفرینان، صاحبان ایده و شتاب دهنده ها به بازار اقتصاد دیجیتال کشور عنوان کرد.

در ادامه، صدیق، مشاور وزیر و رئیس پارک اقتصاد دیجیتال کشور، مزایای استفاده از ظرفیت های پارک اقتصاد دیجیتال و شیوه اجرای تفاهم نامه را تشریح کرد.

سپس، اکرم فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع استاندری یزد و لطفی، رئیس پارک علم و فناوری یزد، نظرات خود را بیان و در پایان مقرر شد، مقدمات اجرایی شدن این موضوع با انعقاد تفاهم نامه فراهم شود.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۴۳
تعداد بازدید : ۳۵۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید