پرش به محتوای اصلی

اخبار

تاکید بر توسعه کمی و کیفی اینترنت پرسرعت ثابت در کمیته فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد

تاکید بر توسعه کمی و کیفی اینترنت پرسرعت ثابت در کمیته فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد
نخستین جلسه کمیته فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد در سال جاری به ریاست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با حضور اعضاء این کمیته به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، محمدرضا پاکدل هدف از این نشست را بررسی آخرین وضعیت کیفیت اینترنت پر سرعت ثابت استان در سال ۹۸ و ابتدای سال ۹۹ و تدوین برنامه های سال جاری شرکت های دارای پروانه fcp در راستای برنامه کلان سال۹۹ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهت توسعه کمی و کیفی زیرساخت های موجود، به منظور ارتقاء کیفیت اینترنت خانگی و ترغیب مردم برای استفاده از آن دانست.

در ادامه جلسه، براتی معاون اداره کل تنظیم مقررات منطقه مرکزی، گزارش جامعی در خصوص وضعیت اینترنت ثابت استان در بازه زمانی مذکور و همچنین شکایات ثبت شده در سامانه ۱۹۵ ارائه و از اقدامات مثبت شرکت های فعال استان در اجرای طرح 100 گیگابایت اینترنت رایگان و افزایش سرعت مشترکین تا 16 مگابیت بر ثانیه تشکر کرد.

سپس، اعضاء حاضر در جلسه به بیان پیشنهادات و نظرات خود در خصوص مباحث مطرح شده و نیاز های این حوزه جهت بهبود کیفیت سرویس به بحث و بررسی پرداخته و مقرر شد، این جلسات به صورت مستمر برگزار شود.

گفتنی است، این جلسه 10 اردیبهشت ماه سال جاری به ریاست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با حضور اعضاء کمیته فنی (نمایندگان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارتباطات زیرساخت، مخابرات، پیشگامان، آسیاتک، های وب) در بستر ویدیو کنفرانس برگزار شد.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۰۶
تعداد بازدید : ۴۴۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید