پرش به محتوای اصلی

اخبار

تاکید بر رعایت حقوق شهروندی در صدور پروانه های جدید دفاتر پیشخوان دولت و (ICT) روستایی استان یزد

تاکید بر رعایت حقوق شهروندی در صدور پروانه های جدید دفاتر پیشخوان دولت و (ICT) روستایی استان یزد
اولین جلسه کارگروه استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات( ICT) روستایی استان یزد، در سال جاری به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، محمدرضا پاکدل با اشاره به ضرورت اجرای پروتکل‌های بهداشتی در دفاتر، ضمن ارائه گزارشی از نحوه خدمت رسانی دفاتر پیشخوان دولت در ایام قرنطینه و بیماری کرونا، گفت: خوشبختانه اکثر مسولین دفاتر پیشخوان دولت، به جهت حفظ سلامت کارکنان و مراجعین و همچنین در راستای کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت اصول بهداشتی در دفاتر پایبند هستند.

حسینی پور، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، با تاکید بر حقوق شهروندان در دفاتر پیشخوان دولت، اهمیت و رعایت آن را ضروری دانست و گفت: کلیه متقاضیان برای دریافت پروانه دفاتر پیشخوان، بایستی در تجهیز مکان دفتر، شرایط مناسب را برای عموم مردم و خصوصا سالمندان و معلولین فراهم آورند تا آنها به راحتی بتوانند از خدمات دفاتر بهرمند شوند.
.
محمد حسین زارع، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری، جانمایی نقاط مد نظر متقاضیان جدید، روی نقشه محل دفاتر موجود که توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهیه شده، را پیشنهاد داد.

در ادامه جلسه، وضعیت متقاضیان دریافت پروانه جدید بررسی و دفاتری که دارای شرایط منطبق بر آیین نامه بودند و زیرساخت های رعایت حقوق شهروندی را فراهم نموده بودند، تایید و جهت صدور مجوز به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی معرفی شدند.

پاکدل در پایان افزود، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و به منظور عدم ایجاد وقفه در ارائه خدمت از سوی دفاتر به مردم شریف استان، اعتبار مجوز دفاتر بصورت خودکار تا پایان خرداد 99 تمدید شده است.

بنا به این گزارش، اولین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان دولت در سال ۹۹، سه شنبه ۹ اردیبهشت ماه، با حضور محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، سیدمجتبی حسینی‌پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، محمدحسین زارع مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری، در بستر ویدیو کنفرانس برگزار شد.
.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶
تعداد بازدید : ۲۴۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید