پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه کنترل پروژه هوشمند سازی مدارس استان یزد

جلسه کنترل پروژه هوشمند سازی مدارس استان یزد
جلسه بررسی آخرین وضعیت اجرای پروژه هوشمندسازی مدارس و اتصال به شبکه ملی اطلاعات در استان به صورت ویدئو کنفرانس، با حضور مدیران کل و کارشناسان ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، آموزش و پرورش و مخابرات منطقه یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، در ابتدای این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات ارائه و در ادامه اعضای حاضر، نقاط قوت و چالش های مطرح شده در انجام پروژه را مورد بحث و بررسی قرار داده و بر تکمیل طرح هوشمندسازی مدارس در استان تاکید کردند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به اینکه مناطق تحت پوشش این طرح، شهرهای زیر 20 هزار نفر و روستاهای بالای 20 خانوار است، گفت: در این طرح، مدارسی که از سوی آموزش و پرورش معرفی و امکان فنی دارند، از مزایای شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پر سرعت برخوردار خواهند شد.

محمدرضا پاکدل افزود: در این پروژه مجوز اتصال ۴۸۱ مدرسه استان از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مخابرات ایران ابلاغ شده و تا کنون اتصال ۱۵۱ مدرسه به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پر سرعت برقرار و بقیه در حال انجام می باشد.

در پایان، مباحثی در خصوص آموزش مجازی و نرم افزار شاد از سوی آموزش و پرورش مطرح شد و حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت بهتر انجام شدن آموزش مجازی دانش آموزان اعلام همکاری نمود. همچنین مقرر شد، اطلاع رسانی شود که همشهریان جهت پیگیری مشکلات نرم افزار شاد، شماره ۲۰۲۰ را اشغال نکنند و با شماره ۴۳۰۸۱-۰۲۱ تماس بگیرند.
۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۳:۴۰
تعداد بازدید : ۳۵۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید