اخبار

مدیر جدید ارتباطات زیرساخت استان سمنان منصوب شد

مدیر جدید ارتباطات زیرساخت استان سمنان منصوب شد
با حکم عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، سید محمدرضا سادات حسینی بعنوان مدیر جدید مرکز ارتباطات زیرساخت استان سمنان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان، سید مسعود میررضایی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان در آیین تکریم و معارفه مدیر جدید ارتباطات زیرساخت این استان با اشاره به برقراری تعامل بسیار خوب بین خانواده حوزه ارتباطات در استان خاطرنشان کرد: سمنان در سایه تعامل و همکاری همه مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت ارتباطات دارای رتبه دوم شاخص توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور است.

وی تعامل مدیر سابق ارتباطات زیرساخت استان با دستگاههای ذیربط را بسیار تعیین کننده دانست و با اشاره به سیاست شرکت ارتباطات زیرساخت در زمینه جوان گرایی و استفاده از مدیران جوان در بخشهای مختلف افزود: مدیر جدید نیز از نیروهای جوان و توانمند و بومی سمنان است که امیدواریم با تعامل پایدار و ثابت با ایشان بتوانیم خدمت رسان خوبی برای شهروندان عزیز در سراسر استان باشیم .

در ادامه کشاورز عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، بیان کرد: تغییرات انجام شده در سطح مدیریت نه بدلیل ارزیابی عملکرد، بلکه برای رویه شرکت ارتباطات زیرساخت است.

وی دیده شدن عملکرد این استان و بازگو کردن برنامه های آن در آینده و نیز تجلیل و تقدیر از زحمات همکاران را از جمله برکات مراسم تکریم و معارفه دانست و از مدیر جدید که صاحب و علم و سبک خاص و تالیف کتاب درعرصه ارتباطات است خواست با تلاش بی وقفه و تعامل با دستگاههای مرتبط ،زمینه دستیابی به اهداف وزارت ارتباطات و شرکت ارتباطات زیرساخت در استان را فراهم کند.

بر اساس این گزارش، سید محمدرضا سادات حسینی از نیروهای توانمند بومی استان بوده که پیش ازاین در سمت سرپرست گروه ارتباطات نوری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمشغول انجام وظیفه بوده و مدتی نیز بعنوان نماینده وزارت ارتباطات در مرکز تحقیقات مخابرات کره جنوبی در حال خدمت است.


۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸
تعداد بازدید : ۲۵۴

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید