اخبار

تسهیلات مالی به فعالان حوزه ICT ارایه می شود

تسهیلات مالی به فعالان حوزه ICT ارایه می شود
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به ارایه تسهیلات از محل وجوه اداره شده گفت: فعالان حوزه ICT می توانند این تسهیلات را با نام نویسی دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه شورای مدیران شهرستان کیار با اشاره به زیرساخت ارتباطی در این شهرستان اظهار کرد: در روستاهای شهرستان کیار چندین دستگاه خود پرداز نصب شده و با توجه به درخواست اهالی روستاهای دیگر ، نیاز به پیگیری و نصب دستگاه های بیشتری در روستاهای این شهرستان هستیم.

وی زیر ساخت ارتباطی و وضعیت پوشش تلفن ثابت و همراه در این شهرستان را نیز رضایت بخش دانست و افزود: در بخش سبزکوه با توجه به درخواست مردمی نیاز به نصب و راه اندازی یک سایت تلفن همراه بوده که همه اقدامات در این خصوص انجام شده و در صورت رفع مشکل برق این سایت، امکان راه اندازی این سایت وجود دارد.

بلالی در ادامه این جلسه با توجه امکان ثبت نام و دریافت تسهیلات از محل وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: متقاضیان دریافت این تسهیلات بویژه فعالان حوزه ICT و کسب و کارهای نو پا می توانند برای ثبت نام و دریافت تسهیلات به سامانه اعلام شده مراجعه و درخواست خود را ثبت و پس از طی مراحل اداری تسهیلات خود را دریافت کنند.

در ادامه علی نصیریان فرماندار شهرستان کیار نیز ضمن ابراز خرسندی از اقدامات مطلوب در حوزه USO و نصب دستگاه های ATM پست بانک در روستاهای مشمول این طرح را موجب سهولت ارائه خدمات مالی و بانکی دانست و گفت: نصب دستگاه های مذکور موجب شده مردم برای انجام امور بانکی کمتر به شهرهای استان مراجعه کنند و این شعبات بانکی باعث رونق و تسهیل ارائه خدمات در روستاها شده است .

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۵۹
تعداد بازدید : ۱۱۹

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید