اخبار

برقراری ارتباط در مناطق صعب العبور چهارمحال و بختیاری مطلوب است

برقراری ارتباط در مناطق صعب العبور چهارمحال و بختیاری مطلوب است
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به شدت بارشها و صعب العبور و کوهستانی بودن روستاها، برقراری ارتباط و پایداری شبکه در این استان بنحو مطلوب انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در مراسم تجلیل از عوامل و دست اندرکاران مدیریت بحران در حوزه ارتباطات اظهار کرد: با تلاش اپراتورها و عوامل شرکت مخابرات منطقه در این استان با کمترین مشکل و قطعی شبکه مواجه بودیم و با توجه به شدت بارشها و صعب العبور و کوهستانی بودن روستاها، برقراری ارتباط و پایداری شبکه بنحو مطلوب انجام شده است.

وی تصریح کرد: در بحران ها و بارش های اخیر در استان چهارمحال و بختیاری به رغم رانش زمین در شهرستان های اردل،کوهرنگ و لردگان و سیلاب های گسترده در چندین محور ارتباطی این استان، شبکه ارتباطی بدلیل تمهیدات لازم، پایداری شبکه حفظ و صرفا در برخی از نقاط به دلیل قطع برق مشکلاتی در ارتباط بصورت محدود ایجاد شد که برای جلوگیری از قطع ارتباط، دیزل ژنراتور از استان های مجاور تهیه و در مواقع بحران از آن استفاده شود.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری خدمات و تلاش های شرکت مخابرات و همراه اول در استان را قابل تقدیر دانست.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱
تعداد بازدید : ۲۷۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید