اخبار

تامین ارتباط پایدار در شرایط بحرانی در دستور کار اداره کل ارتباطات ایلام قرار دارد

تامین ارتباط پایدار در شرایط بحرانی در دستور کار اداره کل ارتباطات ایلام قرار دارد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام با اشاره به اهمیت تامین ارتباط پایدار در شرایط بحرانی گفت: تامین مسیرهای ارتباطی استان ایلام از سه مسیر فعلی به مسیرهای جدید و امن ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ایلام، عباس بیرامی مدیرکل ICT استان ایلام در جلسه کارگروه ارتباطات این استان که با موضوع بررسی مسیرهای فیبرنوری و طراحی شبکه پشتیبان برگزار شد اظهار کرد: بحران سیل در استان نقاط ضعف سیستم ارتباطی این استان را آشکار کرد و باید به فکر مسیرهای پشتیبان و جدید ارتباطی ایلام باشیم.

وی ادامه داد: قطعی ارتباط ایلام در سیل اخیر از سه مسیر اصلی نشان داد با وجود تلاش و برنامه ریزی قبلی برای تامین ارتباط پایدار ممکن است برخی حوادث فراتر از پیش بینی و برنامه ریزی ما صورت گیرد و برای چنین شرایط نادری باید تمهیدات لازم اندیشیده شود.

بیرامی خواستار بررسی نقطه ای مسیرهای فیبرنوری این استان شد و گفت: بر اساس تصمیمات گرفته شده در سطح وزارت ارتباطات، همه ظرفیت وزارت برای پایداری شبکه ارتباطی در نظر گرفته شده است و برهمین اساس از شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات خواسته ایم ضمن بررسی مسیرهای ارتباطی، نسبت به معرفی مسیرهای پشتیبان و رفع نقاط آسیب پذیر اقدام کنند.

مدیرکل ICT ایلام با اشاره به بررسی مسیرهای امن و جدید ارتباطی این استان توسط کارشناسان افزود: برای مقابله با حوادث احتمالی آتی و جلوگیری از اختلال در شبکه ارتباطی این استان، مسیرهای جدید ارتباطی از مسیر شهرستان دره شهر به با بازید شهرستان پلدختر و مسیر شهرستان چرداول به شهرستان اسلام آباد کرمانشاه به وزارت ارتباطات پیشنهاد شده است.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۴۲
تعداد بازدید : ۲۶۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید