اخبار

نقشه GIS دفاتر پیشخوان استان کرمانشاه تهیه شد

نقشه GIS دفاتر پیشخوان استان کرمانشاه تهیه شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه با اشاره به تدوین نقشه GIS گفت: این نقشه شامل اطلاعات صحیحی از قبیل کد دفتر، نام خانوادگی مسئول دفتر، آدرس پستی و شماره همراه مسئول دفتر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه در جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی اظهار کرد: طبق تراکم جمعیت و جانمایی شهرستان، منطقه یا شهرکی نیاز به ایجاد این دفاتر داشته باشد از طریق فراخوان اعلام می‌کنیم.

وی افزود: این کارگروه تلاش می‌کند تا دفاتر پیشخوان در یک نقطه مکانی متمرکز نباشد و در سطح استان و مناطق محروم نیز حضور داشته باشند.

بهنیا تصریح کرد: آمایش دفاتر پیشخوان برای توزیع و دسترسی عادلانه عموم مردم استان به خدمات دفاتر پیشخوان با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استانداری کرمانشاه انجام شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه با بیان اینکه از این به بعد برای بالا بردن کیفیت خدمات‌دهی دفاتر پیشخوان خدمات دولت این دفاتر براساس چارچوبی خاص ارزیابی و درجه‌بندی می‌شوند افزود: لایه کاربردی نقشه GIS دفاتر پیشخوان استان کرمانشاه که شامل اطلاعات صحیحی از قبیل کد دفتر، نام خانوادگی مسئول دفتر، آدرس پستی و شماره همراه مسئول دفتر، تهیه شده است.

وی با اشاره به وجود نقشه GIS پراکندگی دفاتر پیشخوان اظهار کرد: از این پس می‌توانیم به‌صورت آنلاین وضعیت تراکم و فعالیت دفاتر پیشخوان را آمایش و رصد کنیم و درخواست‌های جدید برای ایجاد و استقرار دفاتر پیشخوان را مورد ملاک قرار دهیم.

براساس این گزارش، کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی به ریاست شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان کرمانشاه و سایر اعضای کارگروه در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه تشکیل شد.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۲۹
تعداد بازدید : ۲۵۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید