اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل :

نظارت بر طرح های uso استان اردبیل از سی ام فرودین ماه آغاز شد

نظارت بر طرح های uso استان اردبیل از سی ام فرودین ماه آغاز شد
اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران حوزه ICT استان اردبیل در سال 98 با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مدیران ادارات و شرکت های تابعه وزارت در اداره کل ICT استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ICT  این استان، با اشاره به همکاری شایسته ادارات و شرکت های تابعه وزارت در استان در سال گذشته، گفت: این نهاد ها در کنار همکاری بیشتر در سال 98 برای ایجاد رفاه و آسایش مردم این استان باید در تحقق مطالبات تلاش کنند و عملکرد و اقدامات خود را در استان به صورت مطلوب تری انعکاس دهند تا اهالی از خدمات و سرمایه گذاری های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان مطلع شوند.

وی با اشاره به سیل اخیر در برخی استانهای کشور افزود: خانواده ICT استان برای مقابله با حوادث احتمالی آمادگی کامل دارد، پیشگیری و تدبیر بموقع مانع خسارات ناشی از حوادث طبیعی می شود و در جلسات متعدد مدیریت بحران حوزه ICT استان تصمیمات لازم گرفته شده و اقدامات لازم به نهادهای مرتبط ابلاغ شده است.

رزمی در ادامه صحبت های خود با اشاره به نقش پراهمیت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قبل از وقوع شرایط بحرانی تصریح کرد: باید با همکاری اپراتورهای فعال در استان، نقاط آسیب پذیر و فوق حاد استان شناسایی شده و به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای اجرای طرح های مناسب در راستای رفع مشکلات اعلام شود.

وی اظهار کرد: پایداری شبکه های تلفن همراه در جاده های مواصلاتی بین شهری استان و تلفن ثابت کنترل شده و اصلاحات لازم صورت گرفته است.

رزمی در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن تاکید بر نظارت مداوم اداره کل ICT استان بر اجرای طرح های ارتباطی استان گفت: نظارت بر طرح های uso استان از سی ام فرودین ماه سالجاری آغاز خواهد شد.

وی در پایان صحبت های خود با بیان این مطلب که نقاط گردشگری استان در اولویت برنامه های ارتباطی قرار دارند و تحقق مطالبات گردشگران و اهالی این مناطق از مهمترین اهداف اداره کل ICT استان است، خاطرنشان کرد: پایش میدانی وضعیت ارتباطی نقاط گردشگری استان آغاز شده است و مشکلات احتمالی برخی مناطق در اسرع وقت برطرف می شود.
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۶:۴۰
تعداد بازدید : ۲۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید