اخبار

سال گذشته در زنجان،

بیش از 4 میلیون مرسوله پستی جابجا شد

بیش از 4 میلیون مرسوله پستی جابجا شد
مدیر کل پست زنجان با اشاره به رتبه چهارم استان زنجان در جابجایی مرسوله های پستی گفت: در سال 97 چهار میلیون و 952هزار و 80 مرسوله پستی در این استان جابجا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، رضا حمید پور مدیرکل پست استان زنجان، از کسب رتبه چهارم در جدول ارزیابی کیفی واحدهای اجرایی در کشور خبر داد و گفت: طبق اعلام دفتر مدیریت کیفیت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، اداره کل پست استان زنجان توانست در جدول ارزیابی کیفی واحدهای اجرائی در 12 ماهه سال 1397 بین 36 واحد اجرایی پست کشور به رتبه 4 برسد که نتیجه تلاش و همت پرسنل خدوم و زحمت کش پست استان است.

حمید پور با بیان اینکه کیفیت ارائه خدمات پست اصلی ترین رکن پیشرفت یک سازمان است افزود: تسریع در کار و ساده سازی عملیاتهای پستی در برآورده شدن انتظارات، از مهمترین معیارهای رضایت مشتریان است و برای شناسایی انتظارات مشتریان باید معیارهای خاصی از رضایت را شناسایی و اقدامات مناسبی برای پاسخگویی صحیح و بموقع مشتریان در نظر گرفت.

مدیر کل پست این استان تصریح کرد: در سال 97 چهار میلیون و 952هزار و 80 مرسوله پستی در این استان جابجا شده و بر این مبنا تعداد ترافیک های صادر و وارد شده در این مدت به ترتیب سه میلیون و 460 هزار و 820 و یک میلیون و 491 هزار و 260 مرسوله پستی بوده است.

وی اظهار کرد: طی مدت یاد شده شمار مرسوله های (نامه های) وارده و صادره استان به ازای هر واحد پستی به ترتیب سه هزار و 719 و هشت هزار و 630 مرسوله بوده است و طی اسفند سال گذشته نیز 365 هزار و 845مرسوله پستی در این استان جابجا شد که این میزان در مدت مشابه سال قبل آن،321 هزار و 364 مرسوله پستی بود.

مدیرکل پست استان زنجان ادامه داد: تعداد ترافیک های صادر و وارد شده در این مدت به ازای هر واحد پستی در استان به ترتیب 195 هزار و 179 و 170 هزار و 666مرسوله بوده است.

وی بیان کرد: در این مدت شمار مرسوله های (نامه های) وارده و صادره به استان به ازای هر واحد پستی به ترتیب 487 و 426 مرسوله بوده است و اکنون پوشش مساحتی به ازای هر واحد پستی 54 کیلومتر مربع و پوشش جمعیتی نیز به ازای هر واحد پستی 2 هزار و 656نفر است.

مدیرکل پست استان زنجان افزود: دفاتر ICT روستایی در سطح استان با توجه به پوشش مساحتی و بعد مسافت روستاها ایجاد شده و هم اکنون این تعداد به 158دفتر رسیده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: اکنون 401 واحد پستی در این استان فعالیت می کنند که این تعداد 74 دفتر پیشخوان خدمات دولت، 159نمایندگی پستی، 158دفتر ICT روستایی و 10 دفتر پستی دولتی (اداره های پست شهرستانهای تابعه) را شامل می شود.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۲۷
تعداد بازدید : ۴۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید