اخبار

پایداری وضعیت ارتباطی جاده های استان فارس در ایام نوروز 98

پایداری وضعیت ارتباطی جاده های استان فارس در ایام نوروز 98
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس در بیست و یکمین جلسه کمیته فنی کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان فارس، گزارشی از وضعیت ارتباطات جاده های اصلی، فرعی و روستایی استان، تعهدات اپراتور های ارتباطی و برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت پوشش حداکثری ارتباطات در جاده ها ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، مهرداد سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت:با تلاش واحدهای تابعه وزارت و با محوریت اداره کل ICT استان در طول ایام نوروز بیشترین ثبات و پایداری در حوزه ارتباطی استان شاهد بودیم.

وی افزود: در برخی از نقاط استان ترافیک و تجمع فراتر از حد انتظار بود که در این مناطق اپراتورهای ارتباطی با افزایش ظرفیت سایت های خود پایداری ارتباطات را به شکل مطلوب حفظ کردند.

رییس کارگروه مخابرات و ارتباطات استان فارس اظهار کرد: به منظور جلوگیری از خاموشی سایتهای جاده ای، دیزل ژنراتور سیار به موقعیت هایی که امکان اتصال برق وجود نداشت ارسال شد و جهت اطمینان از عملکرد فنی سایت های  جاده ای، از تجهیزات سایت ها از جمله باطری های مستقر، دیزل ژنراتور ها، بی تی اس های سیار و  ژنراتور های سیار توسط اپراتورهای ارتباطی استان در اواخر سال 97 بازدید و تست های لازم انجام شد.

سهرابی در پایان آمادگی اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان را جهت همکاری با کلیه اعضای کمیته برای به حداقل رساندن نقاط جاده ای فاقد ارتباط با استفاده از ظرفیت های قانونی دستگاههای اجرایی استان اعلام کرد.

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۲۰:۱۳
تعداد بازدید : ۱۷۱

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید