پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد :تولید محتوا در موضوعات مذهبی و فرهنگی متناسب با نیاز روز جامعه، باید دغدغه همه نهادهای فرهنگی باشد

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد :تولید محتوا در موضوعات مذهبی و فرهنگی   متناسب با نیاز روز جامعه، باید دغدغه همه نهادهای فرهنگی باشد
نشست حجت الاسلام مصطفی گرجی مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد با اکرم فداکار مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد با هدف هم افزایی بیشتر برای تولید و نشر محتوای مسائل دینی و مذهبی با استفاده حوزه ICT به عنوان ابزاری کارآمد و مناسببرگزار شد.

در این نشست مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد گفت از طریق بومی سازی  در حوزه ICT می توان به عنوان ابزاری برای انتشار جهانی فعالیتها در حوزه مذهبی استفاده کرد و همچنین در این زمینه از کانون های فرهنگی و هنری مساجد می توان جهت تولید محتوای مسائل مذهبی و دینی استفاده نمود.

 

حجت الاسلام مصطفی گرجی مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد اظهار داشت:ما می توانیم با هم افزایی با دستگاه های استانی به نوعی در زمینه فعالیت های فرهنگی گام برداریم و اثرگذاری بیشتری داشته باشیم.

اکرم فداکار، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد در این نشست گفت: تولید محتوای ما در مسائل مذهبی و دینی نیاز به تلاش بیشتر دارد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما ارتباط با جوانان و هدایت آنها به سمت موضوعات فناورانه  و مهارتی است و ما مسئولیت ایجاد زیر ساخت ها را داریم اما می توانیم با هم افزایی با دستگاه ها به نوعی در جهت ایجاد محتوا نیز گام برداریم.

در پایان فداکار گفت: ما در جامعه ابزارهای مختلف در جهت استفاده به روز از اطلاعات را داریم اما متاسفانه محتوای متناسب با جامعه خود را نداریم که بایستی به نوعی با ایجاد محتوا تلفیق مناسب را داشته باشیم.

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶
تعداد بازدید : ۶۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید