پرش به محتوای اصلی

اخبار

رایزنی مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و منابع طبیعی و آبخیزداری استان جهت تسهیل فرایند توسعه شبکه ارتباطی در استان

رایزنی مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و منابع طبیعی و آبخیزداری استان جهت تسهیل فرایند توسعه شبکه ارتباطی در استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد صبح امروز فداکار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان جهت توسعه شبکه ارتباطی استان دیدارکرد.

در ابتدای این دیدار آخوندی ضمن خوشامدگویی به بیان وضعیت کلی منابع طبیی استان پرداخت و فداکار نیز با اشاره به اهداف و سیاست های کلان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،از برنامه های این وزارت در حوزه های مختلف از جمله اشتغال،توسعه زیرساختهای ارتباطی و کسب و کارهای نوپا و ... سخن گفت.

فداکار گفت: وزارت ICT پروژه ملی تامین و ارائه اینترنت پر سرعت در روستاهای کشور را با همکاری شرکت "های وب" به عنوان پیمانکار پروژه در حال اجرا دارد.شرکت مذکور جهت ارائه سرویس در نقاط روستایی نیاز به نصب دکل در برخی اراضی ملی دارد که این مهم با همکاری اداره کل منابع طبیعی تحقق می یابد.

آخوندی گفت عدم فرسایش خاک و عدم تخریب منابع طبیعی از موضوعاتی هستند که برای سازمان منابع طبیعی استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است ولی در راستای تسریع در اجرای پروژه ملی روستایی مذکور منابع طبیعی استان آمادگی لازم جهت هرگونه همکاری لازم را دارد.

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸
تعداد بازدید : ۵۵۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید