پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه بررسی مشکلات ارتباطی و مخابراتی روستاهای شهرستان بافق برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات ارتباطی و مخابراتی روستاهای شهرستان بافق برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد: جلسه بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان بافق در محل فرمانداری با حضور مدیر کل ICT استان ،مدیران استانی زیر مجموعه و مسئولین مرتبط شهرستان برگزارشد.

در ابتدای این جلسه آقای زاده رحمانی فرماندار بافق ضمن تشکر از حضور مدیران ارشد حوزه ICT استان در این جلسه، به ارائه توضیحاتی در باره مزیت ها و ظرفیت های موجود در شهرستان بافق پرداخت و مشکلات ارتباطی موجود در شهر و روستاهای شهرستان را مطرح نمود.

در ادامه فداکار با اشاره به اهداف و سیاست های کلان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،از برنامه های این وزارت در حوزه های مختلف از جمله اشتغال،توسعه زیرساختهای ارتباطی و کسب و کارهای نوپا سخن گفت.

وی اظهار داشت استان یزد در حوزه ICT از جایگاه خوبی در کشور برخوردار است و در این راستا باید از تمام ظرفیت های موجود استفاده و با هم افزایی نهاد ها درجهت رفع موانع و مشکلات ارتباطی و مخابراتی اقدام نمود. وی پیشنهاد کرد به کمک مسئولین مرتبط ،امکان برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار های فناورانه در آینده نزدیک در این شهر برای جوانان علاقه مند فراهم گردد.

 مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد اعلام داشت ساکنان 25 روستای شهرستان بافق تا پایان سال 1397به اینترنت وای فا (Wi-Fi) روستایی دسترسی پیدا می کنند .

در پایان هریک از مدیران استانی و شهرستانی گزارشی را از حوزه فعالیت خود ارائه دادند و جلسه نیز با مصوباتی در رابطه با توسعه ارتباطی روستا ها و رفع مشکلات پوششی برخی از مناطق به پایان رسید.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴
تعداد بازدید : ۴۴۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید