پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری پنجمین نشست کارشناسی بررسی تفاهم‌نامه‌های تکاپو در استان

برگزاری پنجمین نشست کارشناسی بررسی تفاهم‌نامه‌های تکاپو در استان
پنجمین نشست کارشناسی بررسی تفاهم‌نامه‌های تکاپو با حضور نمایندگان استانداری؛ تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پارک علم و فناوری یزد، نظام صنفی رایانه‌ای استان، کارگزار اشتغال استان و به ریاست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، در این نشست خانم فداکار  ضمن تشکر از  حاضرین جلسه با اشاره به ماهیت تفاهم نامه های تکاپو اظهار داشت لازم است با استفاده از نقش تسهیل گری دولت  شرایط برای رونق کسب و کار ict و ایجاد اشتغال پایدار فراهم شود.

در ادامه گزارشی از  پیشرفت پروژه‌ها و دستاوردهای به‌دست‌آمده،  بیان مشکلات و موانع اجرای برخی پروژه‌ها ارائه شد و هریک از حاضرین به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

سپس به مرور مصوبات قبلی پرداخته شد و در خصوص برخی از مصوبات محقق نشده  مقرر شد با برگزاری جلسه‌های اختصاصی با حضور مدیران ارشد دولتی پیگیری و چاره‌اندیشی شوند.

گفتنی است در این جلسه مدیر یکی از سایت های کاریابی استان با توجه به چالش کمبود نیروی کار ماهر و متخصص برای جذب و به‌کارگیری در پروژه‌ها، مطرح شده از شرکتها در جلسات گذشته به معرفی سایت خود و راهکارهای ارائه شده توسط ایشان برای تامین نیروی کار متخصص پرداخت.

لازم یه ذکر است  اجرای طرح ملی توسعه کسب‌وکار و اشتغال پایدار (تکاپو) در استان یزد، در مراسمی در روز 18 فروردین 1396، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار یزد و سایر مقامات ملی و استانی، با امضای 26 تفاهم‌نامه همکاری بین استانداری یزد و شرکت های خصوصی در سطح ملی و استانی آغاز شد.


۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵
تعداد بازدید : ۴۲۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید