پرش به محتوای اصلی

اخبار

هفتمین جلسه شورای مدیران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد برگزار شد.

هفتمین جلسه شورای مدیران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، هفتمین جلسه شورای مدیران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در سال جاری به ریاست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با حضور مدیران مخابرات، پست، زیرساخت، پست بانک و نمایندگان سازمان تنظیم مقررات و سازمان نظام صنفی رایانه ای در محل دفتر مدیر مخابرات استان برگزار شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از حضور اعضا و میزبانی مدیر محترم مخابرات منطقه یزد گفت: با توجه به اینکه استان یزد با همت مدیران شایسته در حوزه ICT پیشتاز می باشد باید با برنامه ریزی در استان و بدون در نظر گرفتن برنامه ریزی ملی از توانمندی ها و  ظرفیت های موجود برای توسعه بیشتر ICT در مناطق روستایی و شهری کمتر توسعه یافته استان تلاش کنیم.

در این جلسه موضوعاتی از جمله وضعیت ارتباطی استان، واگذاری تلفن ثابت کمتر از یک ماه به متقاضیان، افزایش پهنای باند ورودی استان، مرکزPC   استان، پروژه GNAF، سامان دهی باجه های بانکی روستایی، نظارت بر کیفیت اینترنت اپراتورها، برنامه ریزی جهت در اختیار قرار دادن اینترنت ارزان قیمت به استارت آپ ها و شرکت های حوزه ICT و .. مورد بررسی و تبادل نظرقرارگرفت و هر کدام از اعضاء به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت عملکردی دستگاه خود پرداختند.

۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶
تعداد بازدید : ۴۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید