پرش به محتوای اصلی

اخبار

فرصت سازی با هدف توسعه ارتباطات روستایی در استان یزد

فرصت سازی با هدف توسعه ارتباطات روستایی در استان یزد
«اکرم فداکار» مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با تاکید بر ضرورت توسعه ارتباطات روستایی و شهرک های صنعتی، فرصت سازی و حمایت از طرح های مختلف در این زمینه را از برنامه های مورد توجه در استان بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد،نشست هم اندیشی پیرامون توسعه ارتباطات روستائی و شهرک های صنعتی استان یزد با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار و مناطق واجد شرایط  برای زمینه سازی دسترسی به خدمات اولویت بندی شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد در این جلسه گفت: توسعه ارتباطات روستایی دگرگونی ساختار اجتماعی و اقتصادی را به همراه دارد که پشتوانه موثری برای شکوفایی و پیشرفت در روستاها می باشد.

«اکرم فداکار» افزود: به روستاها و شهرک های صنعتی که شرایط و زیرساخت های مناسب تری برای توسعه ارتباطات دارند با برنامه ریزی و راهکارهای مناسب خدمات ارتباطی ارائه می شود.

فداکار بیان کرد: تمرکز بر توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان با هدف مهیا نمودن امکانات مناسب ارتباطی در مناطق روستایی و شهرک های صنعتی صورت گرفته و بر مبنای ارتقا کمی و کیفی امکانات ادامه می یابد.

وی با توجه به بانک اطلاعاتی تهیه شده از وضعیت ارتباطی روستاها و شهرک های صنعتی استان گفت: برخی مناطق با توجه به نیاز و وجود شرایط مناسب تر برای ارائه خدمات در اولویت قرار می گیرند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد ضمن تبادل نظر و بررسی وضعیت موجود ارتباطی در روستاها و شهرک های صنعتی استان با حاضرین در جلسه، تسهیل شرایط و امکانات ارتباطی برای مناطق واجد شرایط را در دستور کار قرار داد.

گفتنی است هدف از توسعه ارتباطات روستایی بهبود استانداردهای زندگی مردم و رفع محرومیت از دسترسی به امکانات نوین ارتباطی و اطلاعات جدید می باشد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶
تعداد بازدید : ۵۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید