پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر شعب پست بانک استان اصفهان بیان کرد:

پیشتازی پست بانک استان در سپرده ضمانت نامه

پیشتازی پست بانک استان در سپرده ضمانت نامه
مدیر شعب پست بانک استان اصفهان گفت: پست بانک استان اصفهان در سپرده ضمانت نامه و اعتبارات اسنادی با اختلاف، بهترین عملکرد را در بین استان های کشور کسب کرده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، افشین کلانی، مدیر شعب پست بانک این استان اظهار کرد: پست بانک اصفهان در شاخص سپرده ضمانت نامه و اعتبارات اسنادی با کسب امتیاز 14 با اختلاف 11 امتیازی از استان دوم، در کشور پیشتاز است.
وی ضمن بیان اینکه پست بانک استان اصفهان به 143 درصد تحقق هدف تعیین شده برای شاخص سپرده ضمانت نامه و اعتبارات اسنادی  رسیده است، افزود: عملکرد پست بانک اصفهان در این شاخص عدد 124 است و این در حالیست که هدف این شاخص برای استان ها عدد 96 تعیین شده است.
مدیر شعب پست بانک استان اصفهان تصریح کرد: نسبت مطالبات پست بانک اصفهان در سال گذشته 23درصد بوده و اکنون به زیر یک درصد رسیده است که با اقدامات موثری از جمله تجهیز منابع (ودرصد تحقق هدف سپرده ای)، استفاده از ظرفیت باجه های بانکی روستایی، مانع زدایی ها و حمایت از واحدهای تولیدی و کسب و کارهای خرد و متوسط روستایی، صدور مجوز بانک‌ مرکزی برای باجه های بانکی و افزایش اعتبار باجه های روستایی، تکریم مشتریان و اولویت پرداختن به حقوق مشتریان در باجه ها، به این درصد رسیده ایم.
 
 
۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰ ۲۱:۰۰
تعداد بازدید : ۲۳۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید