پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران مطرح کرد:

اتصال ۳۱ خانوار شهرستان نکا به شبکه ملی اطلاعات

اتصال ۳۱ خانوار شهرستان نکا به شبکه ملی اطلاعات
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران از راه اندازی سایت جدید در روستای بندبنی بخش هزارجریب شهرستان نکاء و برخورداری ۳۱ خانوار این روستا از خدمات با کیفیت صوت و اینترنت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران، سید مصطفی فلاح سرپرست این اداره کل با اشاره به راه اندازی سایت روستای بندبنی از توابع بخش هزارجریب شهرستان نکا اظهار کرد:  تعداد سایت جدید راه اندازی شده از محل پروژه USO در این شهرستان به تعداد ۱۰ سایت رسیده است.

وی تصریح کرد: با راه اندازی سایت مذکور ۳۱ خانوار دیگر این شهرستان نیز  از خدمات با کیفیت صوت و اینترنت برخوردار می شوند.

فلاح همچنین با اشاره به سایت های در دست اجرای در روستاهای اریم و مرس بزرگ، از عزم اداره کل متبوع خود در  تکمیل پروژه های نیمه تمام و در دست اجرای وزارت خبر داد.

وی بیان کرد: با پایان یافتن پروژه های مذکور تعداد  ۱۲ روستا و در واقع ۹۰  درصد از روستاهای شهرستان نکا به شبکه ملی اطلاعات متصل و از پوشش باکیفیت صوت و اینترنت همراه برخوردار می شوند.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران تصریح کرد:  تعداد روستاهای بالای ۲۰ خانوار متصل به شبکه ملی اطلاعات از محل پروژه USO بعد از اتمام پروژه های اختصاص یافته به مجموع ۳۳ روستا می‌رسد.

۶ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲
تعداد بازدید : ۱۹۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید