پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم:

توسعه ارتباطات استان در گرو حمایت مسئولان از متولیان عرصه ارتباطی است

توسعه ارتباطات استان در گرو حمایت مسئولان از متولیان عرصه ارتباطی است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم گفت: توسعه و پایداری ارتباطات استان در گرو تعامل و حمایت تمامی مسئولین از متولیان دولتی و خصوصی ارتباطات است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، جواد غلام پور مدیر کل فناوری اطلاعات استان قم اظهار کرد: امروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش پایه‌ای در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جوامع ایفا کرده  و عصر اطلاعات موج عظیمی از تغییر را در جنبه های مختلف زندگی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بشر امروزی رقم زده است.

وی درجلسه با دادستان قم با حضور مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری و مدیران ارشد شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، خواستار تعامل و همکاری با تمام کارورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی برای ایجاد ارتباطات پایدار در سطح استان شد.

غلام پور همچنین تصریح کرد:  تسریع در تعیین تکلیف ایستگاه های ارتباطی مشمول ماده صد شهرداری برای حفظ ارتباطات پایدار و با کیفیت ضروری است.

وی در ادامه گفت: برای این موضوع نیاز به مساعدت دادستانی و شهرداری است و تشکیل گروه فنی از نمایندگان حقوقی و فنی برای به سرانجام رساندن موضوع در دستور کار قرار دارد.

در ادامه جلسه مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری و مدیران ارشد شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل ضمن بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود، آمادگی لازم را به منظور ساماندهی و تعیین تکلیف دکل های ارتباطی شهرقم اعلام کردند.

 

 

۵ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۱۱۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید