پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان بیان کرد:

آموزش رایگان برنامه نویسی به دانش آموزان با هدف پرورش خلاقیت

آموزش رایگان برنامه نویسی به دانش آموزان با هدف پرورش خلاقیت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان گفت: خانه ریاضیات اصفهان با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران و همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان دوره های آموزشی مهارت کدنویسی به دانش آموزان سراسر کشور با هدف پرورش خلاقیت به صورت مجازی برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، جعفر مطلب زاده مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اشاره به اهمیت پرورش نوآوری و خلاقیت دانش آموزان اظهار کرد: با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران و همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان دوره آموزشی برنامه نویسی در خانه ریاضیات اصفهان به صورت رایگان و در فضای مجازی در حال برگزاری است.
وی ضمن بیان اینکه هدف از این طرح لذت بخش کردن برنامه نویسی برای دانش آموزان کشور است، افزود: در این طرح دوره های برنامه نویسی اسکرچ، پایتون مقدماتی، پایتون کاربردی، ساخت اپ موبایل، هوش مصنوعی و تحلیل داده تدریس می شود.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان در ادامه گفت: این طرح با اولویت برای دانش آموزان مناطق دور افتاده، علاقه مند و با استعداد در نظر گرفته شده است و به صورت کاملا تعاملی و با ارتباط دوطرفه دانش آموز و مربی انجام می‌شود.
مطلب زاده تصریح کرد: این طرح با حمایت مالی سازمان فناوری اطلاعات ایران از سال گذشته با آموزش رایگان مربیان آغاز شد و امسال از بین مربیان آموزش دیده، مربیان برتر انتخاب و آموزش رایگان به دانش آموزان انجام می شود.
وی افزود: دانش آموزان برای ثبت نام و اطلاع از جزئیات آن می توانند به آدرس mathhouse.org/ict مراجعه کنند.
 
۴ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۰۱
تعداد بازدید : ۱۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید