پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان مطرح کرد:

پوشش صد درصدی ارتباطات در شهرستان آق قلا

پوشش صد درصدی ارتباطات در شهرستان آق قلا
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از توسعه پوشش ارتباطی و اینترنت نسل سوم و چهارم تلفن همراه در همه روستاهای شهرستان آق قلا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان گلستان، محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان اظهار کرد: شهرستان آق قلا با جمعیت بالغ بر 35 هزار نفر به عنوان اولین شهرستان سبز ارتباطی استان تحت پوشش صد در صدی اینترنت قرار گرفت.
وی افزود: شهرستان آق قلا هم اینک تحت پوشش کامل ارتباطی از قبیل صوت و اینترنت قرار دارد و از این پس در همه نقاط روستایی و شهری شهرستان مذکور مردم می توانند به تمامی خدمات شبکه ملی اطلاعات، از جمله خدمات آموزش الکترونیکی (مثل شبکه شاد)، دولت الکترونیکی (مثل سامانه سهام عدالت)، تلویزیون اینترنتی، بهداشت و سلامت الکترونیکی، خدمات بانکی و ... دسترسی داشته باشند.
رئیس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان تصریح کرد: کاهش شکاف دیجیتال و بهبود بسترهای ارتباطی در مناطق کمتر توسعه یافته روستایی یکی از مهمترین دغدغه های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان است و تلاش می کنیم با توسعه پوشش صوت و دیتا در همه مناطق استان باعث رونق کسب و کار، ارائه خدمات و توسعه اقتصادی در استان باشیم.

۳ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۴۵
تعداد بازدید : ۱۷۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید