پرش به محتوای اصلی

اخبار

هفته های خرید اینترنتی استان یزد از چهارم تا هفدهم اردیبهشت ماه برگزار می شود

هفته های خرید اینترنتی استان یزد از چهارم تا هفدهم اردیبهشت ماه برگزار می شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از برگزاری « هفته های خرید اینترنتی » در راستای حمایت از کسب و کارهای فعال حوزه ارائه خدمات و فروش آنلاین استان یزد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، نشست هماهنگی برگزاری طرح هفته های خرید اینترنتی در استان یزد با حضور محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، رضا الفت نسب عضو هیات مدیره اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و کارشناسان مرتبط به صورت مجازی برگزار شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به ادامه روند شیوع کرونا و لزوم ترغیب مردم به کاهش تردد و عدم تجمع در مراکز فروش و همچنین حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی، از برگزاری طرح هفته های خرید اینترنتی با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران و اتحادیه کسب و کارهای مجازی و همکاری کسب و کارهای ملی و استانی در هفته اول و دوم اردیبهشت سالی جاری در استان یزد خبر داد.

پاکدل افزود: در این طرح، با فراهم سازی بستر مناسب برای ارائه خدمات به سراسر شهرهای ایران، ضمن حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده در کرونا، ترویج فرهنگ خرید اینترنتی و قطع زنجیره ویروس کرونا، فرصت مناسبی برای تمامی کسب‌وکارهای مجازی، تولید کنندگان و فعالان اقتصادی استان ایجاد می شود تا در یک هم‌افزایی سازنده، خدمات خود را به مخاطبان وسیع‌تر و متنوع‌تر عرضه کنند.

بر اساس این گزارش، کسب وکارهای دارای مجوز از اتحادیه کسب و کارهای مجازی و علاقه‌مند به ثبت نام در این رویداد، می‌توانند با مراجعه به پنل عضویت خود و انتخاب بخش هفته خرید اینترنتی، اطلاعات خود را در سایت https://ecunion.ir ثبت کنند.
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۳۶
تعداد بازدید : ۱۰۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید